miami

Kolekcja w stylu Japandi
Linia modelowa MIAMI jest ukłonem w kierunku natury
Kolekcja w stylu Japandi
Szeroki wybór materiałów pozwala na stworzenie własnej stylistyki
Kolekcja w stylu Japandi
Meble kompatybilne są z płytami grzewczymi zintegrowanymi z wyciągiem
Poprzedni
Następny

“Głównym celem mojej pracy jest prowokowanie ludzi do używania swojej wyobraźni i zmiany ich otoczenia na bardziej ekscytujące”

Verner Panton

 

   Wyobraźnia jest kluczem do efektywnego i dobrego projektowania. Uporządkowanie pomysłów, trendów, kolorów oraz technologii w postaci spójnego, odważnego i bezpretensjonalnego języka geometrii było celem naszej pracy nad projektem kuchni Miami.

   Proponujemy rozwiązania dla wyzwań jakie stawia przed nami modułowy system mebli kuchennych. Wysokiej klasy współczesne, funkcjonalistyczne wzornictwo przemawiające w
znajomych językach skandynawskiego i japońskiego designu oraz modułowość zapewniająca ramę dla projektów naszych klientów.

  Wiemy że najlepsze projekty powstają właśnie we współpracy z klientem, dlatego w filozofii tego projektu zawarliśmy stworzenie systemu umożliwiającego spotkanie projektanta i ostatecznego użytkownika kuchni, aby wspólnie oswoić przestrzeń o dowolnych wymiarach i wymaganiach. 

Tonacja i niuans

   Założenia jakie dały podstawy projektowi Miami to wolność w komponowaniu umożliwiająca klientowi realizacje projektu pochodzącego z jego własnej wyobraźni. Oferujemy narzędzia do tworzenia w postaci naszych modułów oraz palet kolorystycznych.

   Lwią część naszej pracy stanowiło zaproponowanie zestawień kolorystycznych z dbałością o to jak oświetlona bryła kuchni będzie pracować w wielu wariantach. Odpowiednie proporcje pomiędzy elementami ciepłymi a tymi o fakturze i połysku kamienia nadaje Miami tożsamości. Miejsca gdzie delikatny rozmyty gest światła na frontach spotyka się z dokładnością połysku kamienia budują napięcie dzięki któremu kuchnia nabiera osobowości. Przesunięcia powierzchni względem siebie i ich wzajemne relacje zajmują oko.

   Ciepło to słowo, które częściej niż inne pojawia się w pozytywnych opisach wnętrz mieszkalnych. To odczucie ogarniającego nas ciepła własnego domu było dla nas ważne przy pracy nad paletą dla Miami. Faktury drewniane, jakie proponujemy są naszą odpowiedzią na tą potrzebę ciepła

Moduły niskie

Proponowane przez nas moduły niskie są odzwierciedleniem idei wzornictwa Miami – zapewnieniem modułowości z możliwością przekształcania niuansów i detali które zapewniają miejsce na idywidualne podejście. Wstawki ze spieków/konglomeratu w dialogu z ciepłymi fakturami drewna.

Moduły szerokie i narożne

Indywidualność idzie dalej umożliwiając nawet zmianę rozmiarów samych modułów. Zastosowane szuflady Tendembox Antaro zapewniają niezawodność dzięki rozwiązaniom technologicznym najwyższej jakości firmy Blum.

Moduły wysokie

Warianty wykończeniowe modułów wysokich mogą się różnić od tych zastosowanych przy modułach niskich w tym samym projekcie kuchni. Poniżej projekty modułów dla chłodziarki do zabudowy a także urządzeń(piekarników, ekspresu etc.) o wysokości 60 i 45 cm.

Moduły wiszące

Moduły wiszące z możliwością samodzielnego definiowania szerokości z frontami otwieranymi vertykalnie dzięki systemom Aventos firmy Blum. Bezuchwytowe fronty otwiera się przez naciśnięcie dzięki zastosowaniu Tip-on Blumotion.

Zyskaj więcej dzięki subskrypcji

Zapisz się na newsletter

Tylko kilka sekund dzieli Cię od najnowszych promocji i informacji tylko dla subskrybentów

Jesteśmy w mediach społecznościowych

Śledź nas na fb oraz instagram

Bądź na bieżąco z naszymi realizacjami i bieżącymi promocjami!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby lepiej świadczyć usługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Start typing to see products you are looking for.